Tatragolf mountain resort

Tatragolf resort Termálna (Športová) 38, Veľká Lomnica    Fast nonstop Reservations: +421 948 044 298, +421 948 493 998

Aquafunpark, wellness pobyty, či golf? Lomnica sa postará o aktívnu dovolenku

Čo by ste povedali na dovolenku v lone Vysokých Tatier v luxusných apartmánoch? Apartmány vo Veľkej Lomnici poskytujú všetko, po čom túžite v jednom a za neuveriteľnú cenu. Vychutnajte si fantastický výhľad na naše veľhory z každej izby, z každého kúta. V Tatragolf mountain resort Vám ponúkame aj široké možnosti na aktívne strávenie voľného času.

Pre najmenších je bezplatne pripravený detský kútik, kde sa Vaše ratolesti do sýtosti vyhrajú. Pre starších ponúkame náš VIP wellness, ktorý si rezervujete len a len pre seba a nebudete nikým vyrušovaní. Doobjednať si môžete aj rôzne typy masáži.

V lete nechýba ani náš vlastný aquapark: www.aquafunpark.sk, kde sa môžete vyblázniť v troch bazénoch: detský ružový bazén, atrakciový bazén (20×10 metrov) so šmýkačkami a veľký bazén 30×15 metrov. Nechýbajú ani tobogany, kde naša najväčšia šmýkačka Giant Slide má skĺznicu až 54 metrov. Počas horúcich letných dní sa osviežite v Tropical bare.

Prenájom bicyklov

Od jari až do jesene je u nás samozrejmosťou aj prenájom turistických bicyklov.  Požičiavame kvalitné bicykle, ktoré vyhovejú každému.

Cena:

  • 1 hodina / 4 € dospelý, 1 hodina / 3 € detský 
  • 2 hodiny / 7 € dospelý, 2 hodiny / 5 € detský 
  • Celý deň / 14 € dospelý, deň / 10 € detský 

 

PRÍRODNÉ KĹZISKO

Ani v zime nezabúdame na šport. Keďže Tatry sú predurčené na lyžovanie, svah Vám síce nepostavíme, no v areáli AquaFun parku si pre Vás pripravíme kĺzisko, ktoré môžu využiť skúsení korčuliari, ale aj začiatočníci. Stačí si len doniesť korčule.

SÚKROMNÝ VIP WELLNESS

Pre klientov máme pripravený súkromný wellness priamo v rezorte! Nemusíte nikam chodiť. Wellness pobyty, luxus, relax a pohodlie nájdete priamo u nás. Vo VIP wellness centre sa môžete vypotiť vo fínskej saune, zrelaxovať na tepidáriu, prípadne vychutnať si nádherný výhľad na Lomnický štít z vírivky, priamo na terase.

  • 2 osoby / 1 hodina / 35€
  • 4 osoby / 90 minút / 60€

 

Cenník masáží

Klasická tatranská masáž 60min./ 39 €
Aromaterapeutická masáž 70min./ 39 €
Bambusová masáž 50min./ 35 €
Anti-celulitídna masáž so škoricou 45min./ 29 €
Medová masáž s hematitom (kameň) 30min./ 22 €
Bylinkový rituál chodidiel so zábalom 45min./ 28 €
Masáž s polodrahokamami 30min./ 22 €

Ak máte zakúpený pobyt v Tatragolf mountain resort získavate zľavu 20% na wellness a masáže!

VIP wellness môžu využívať len dvojice alebo štvorice.

Golf:

Chcete si zahrať golf? Lomnica má pre vás riešenie. V blízkosti sa totiž nachádza známe 27 jamkové igrisko Black Stork. K dispozícii je 27-jamkové ihrisko (3 kombinácie ihrísk – Taylor & Braid, Taylor & Vardon, Braid & Vardon), kryté odpalisko, chipping area, putting green, golfová akadémia a golfový simulátor; samozrejmosťou je požičovňa golfovej výstroje, golfová škola, individuálne tréningové hodiny. Vstup na kryté odpalisko a tréningové plochy je zadarmo.

 

Rezervujte si vaše apartmány v Tatrách ešte dnes.

Súťaž o pobyt na 3 pre 2 osoby

S odoslaním potvrdzujete svoj súhlas s podmienky súťaže.
×